Značkové kabelky - druhy kabeliek

Či to už budú excluzívne značkové kabelky - hodiace sa ako extravagantný darček pre každú z Vás , ktorá si z času na čas dopraje niečo dobré aj pre seba .Alebo moderné kabely , s ktorými budete vždy v kurze , pretože sú moderné , šik a mnohonásobne kombinovateľné.

Alebo to budú trendové kabely – kabely vo výrazných farbách ako je ružová , fialová , zelená , strieborná , ktoré doplnené flitrami , alebo strapcami ozdobia nepochybne každý outfit.

Celé to uzatvárajú večerné(spoločenské) taštičky a tzv. clutch bags- vznešená a ušľachtilá večerná taštička ozdobená štrasovými kameňmi , korálikmi alebo flitrami ešte podčiarkne slávnosť a lesk večera a je perfektným doplnkom ku každej večernej garderóbe.

Novinkou na trhu sú tzv. clutch bags - taštičky v ešte jemnejšom a precíznejšom prevedení vhodné aj pre tie najnáročnejšie zákazníčky.

K tomu všetkému ponúkame ešte biznis kabely – pre tých , ktorých práca ja aj ich domovom a sériu dámskych a pánskych peňaženiek v rôznych farebných kombináciach a z rôznych materiálov.

Takou čerešničkou na torte sú luxusné šperkovnice - ako exclusívny darček pre všetky z Vás , ktoré milujete luxus a eleganciu.